Our Team
Get Involved
Home    Our Team    Candidates

Joe Dickson

Ajax-Pickering

joedickson.ca

Craig Hughson

Algoma-Manitoulin

votehughson.ca

Ted McMeekin

Ancaster-Dundas-Flamborough-Westdale

Vic Dhillon

Brampton West

Dave Levac

Brant

Eleanor McMahon

Burlington

voteeleanor.ca

Kathryn McGarry

Cambridge

Cristina Martins

Davenport

votecristinamartins.ca

Michael Coteau

Don Valley East

Kathleen Wynne

Don Valley West

Granville Anderson

Durham

voteanderson.ca

Mike Colle

Eglinton-Lawrence

Yvan Baker

Etobicoke-Centre

voteyvanbaker.ca

Grant Crack

Glengarry-Prescott-Russell

Rick Johnson

Haliburton-Kawartha Lakes-Brock

Indira Naidoo-Harris

Halton

voteindira.ca

Donna Tiqui-Shebib

Hamilton-Centre

electdonna.ca

Ivan Luksic

Hamilton-East-Stoney Creek

voteivan.ca

Javid Mirza

Hamilton Mountain

votemirza.ca

Colleen Schenk

Huron-Bruce

Anthony Leek

Kenora-Rainy River

voteleek.ca

Sophie Kiwala

Kingston and the Islands

Mike Radan

Lambton-Kent-Middlesex

voteradan.ca

Bill MacDonald

Lanark-Frontenac-Lennox and Addington

Deb Matthews

London North Centre

Michael Chan

Markham-Unionville

Amrit Mangat

Mississauga-Brampton South

Dipika Damerla

Mississauga East-Cooksville

Charles Sousa

Mississauga South

Chris Ballard

Newmarket-Aurora

David Mossey

Niagara West-Glanbrook

James Tregonning

Nickel Belt

jamestregonning.ca

Lou Rinaldi

Northumberland-Quinte West

votelourinaldi.ca

Helena Jaczek

Oak Ridges-Markham

Kevin Flynn

Oakville

Marie-France Lalonde

Ottawa-Orléans

mariefrancelalonde.ca

Madeleine Meilleur

Ottawa-Vanier

Bob Chiarelli

Ottawa West-Nepean

bobchiarelli.com

Dan Moulton

Oxford

Stewart Skinner

Perth-Wellington

voteskinner.ca

Jeff Leal

Peterborough

Tracy MacCharles

Pickering-Scarborough East

Georgina Thompson

Prince Edward-Hastings

georginathompson.ca

Reza Moridi

Richmond Hill

Anne Marie Gillis

Sarnia-Lambton

votegillis.ca

Soo Wong

Scarborough-Agincourt

Brad Duguid

Scarborough-Centre

Bas Balkissoon

Scarborough-Rouge River

Lorne Kenney

Simcoe-Grey

Fred Larsen

Simcoe North

votelarsen.ca

Michael Gravelle

Thunder Bay-Superior North

Glen Murray

Toronto-Centre

Rob Newman

Toronto-Danforth

Han Dong

Trinity-Spadina

votehandong.ca

David Zimmer

Willowdale

Teresa Piruzza

Windsor West

votepiruzza.ca

Monte Kwinter

York-Centre

Loralea Carruthers

York-Simcoe

loralea.ca

Mario Sergio

York West

 
Read More
Read More
Sitemap | Privacy Statement | Français